Blog Protan Elmark

hale namiotowe - przydatne informacje

Hale pod ujeżdżalnie – dlaczego warto w nie zainwestować?

Opublikowano 19 / 08 / 2016

Hale pod ujeżdżalnie – dlaczego warto w nie zainwestować?

Hale pod ujeżdżalnie dostępne w ofercie Protan Elmark to funkcjonalne rozwiązania, z których coraz częściej korzystają właściciele szkół jeździeckich. Niskie koszty inwestycji oraz możliwość wyboru odpowiedniego metrażu sprawia, że hale namiotowe są najlepszą alternatywą dla tradycyjnych obiektów. Prowadzisz szkołę jeździecką lub stadninę koni? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zaletami hal pod ujeżdżalnie od Protan Elmark.

Odpowiednio przygotowana konstrukcja

Klientom z całej Polski proponujemy szeroki wybór rozmiarów hal namiotowych. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się przygotowaniem obiektów pod indywidualne zamówienie. W procesie produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały PCV, odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja hali pod ujeżdżalnie jest przygotowywana z profili aluminiowych lub stalowych w zamkniętym układzie kratownicowym. Dzięki temu obiekt może być wykorzystywany przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Firmom, które świadczą usługi na terenach z wyższą strefą śniegową, proponujemy obiekty wykonane ze stalowych profili.

Szkoła jeździecka przez cały rok

Hale namiotowe od producenta są uniwersalnymi obiektami do całorocznego wykorzystania. Dzięki temu miłośnicy jazdy konnej mogą uczestniczyć w zajęciach przez cały rok, nawet w okresie jesienno-zimowym. W ramach realizacji każdej inwestycji, proponujemy wzmocnienie konstrukcji obiektu płytą warstwową, która pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury. To najlepsza rozwiązanie dla tych gospodarstw agroturystycznych lub szkół jeździeckich, które planują prowadzenie zajęć w czasie jesieni i zimy.

Elementy dodatkowego wyposażenia w każdym obiekcie

Oferta Protan Elmark obejmuje również elementy dodatkowego wyposażenia. W halach pod ujeżdżalnie przeprowadzamy:

  • instalację systemu oświetlenia wewnątrz obiektu,
  • montaż wejść i bram o odpowiednich wymiarach, aby ułatwić wprowadzanie i wyprowadzanie koni,
  • montaż systemu wentylacji.

Kompleksowa realizacja

Hale namiotowe to rozwiązanie dla firm, które cenią sobie elastyczność. W dowolnym momencie użytkowania można przeprowadzić demontaż hali i jej ponowny montaż w innym miejscu, np. po zakończonym sezonie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego obiektu oraz pomoc przy uzyskaniu zgłoszenia na 120 dni oraz pozwolenia na budowę. Wszystkie hale namiotowe są dostępne w ofercie leasingowej, z wymaganą niską wpłatą własną w minimalnej wysokości 10% wartości obiektu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót