Blog Protan Elmark

hale namiotowe - przydatne informacje

Hala namiotowa do hodowli bydła

Opublikowano 30 / 09 / 2016

Hala namiotowa do hodowli bydła

Oferowane przez Protan Elmark hale namiotowe i namioty mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane na przykład w rolnictwie. Właścicielom bydła polecamy wykorzystanie hali namiotowej do prowadzenia w niej hodowli inwentarza.

 

Ekonomiczny sposób na oborę

Hala namiotowa z przeznaczeniem pod hodowlę bydła ma bardzo wiele zalet. Obiekty tego typu stosowane w rolnictwie są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych budynków. Postawienie hali namiotowej jest dużo tańsze oraz zajmuje mniej czasu niż wybudowanie stałego obiektu.

Hale namiotowe dla bydła są bardzo przestronne. Ich zaletą jest duża, otwarta przestrzeń użytkowa. Hale od Protan Elmark nie posiadają elementów, takich jak podpory, które ograniczają swobodne korzystanie z wnętrza obiektu. Dodatkowo, hale namiotowe dla bydła są wysokie. To wszystko sprawia, że obiekt tego typu jest bardzo przestrzenny.

 

Dobre nasłonecznienie

W hali namiotowej można stworzyć zwierzętom tak samo dobre warunki, jak w tradycyjnych oborach. Dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi, który pokrywa dach, wnętrze hal od Protan Elmark jest dobrze nasłonecznione; jest jasne, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów oświetlenia obiektu.

 

Odpowiedni mikroklimat

Zwierzęta hodowane w hali namiotowej mają zapewniony odpowiedni mikroklimat. Wysokiej jakości materiał, z którego wykonane są nasze hale, pozwala na ochronę bydła przed:

  • wysokimi temperaturami latem,
  • mrozami zimą.

 

Hala namiotowa pod hodowlę bydła jest bardzo wytrzymała. Państwa zwierzęta znajdujące się w hali namiotowej będą bezpieczne w każdych warunkach pogodowych. Hale od Protan Elmark są tak samo stabilne, jak tradycyjne budynki dla zwierząt gospodarskich.

Niewątpliwym atutem hal namiotowych jest także fakt, że są lekkie i w razie potrzeby można je przenieść w inne miejsce. W łatwy sposób można również zmienić ich przeznaczenie. Jeśli zrezygnowaliby Państwo z hodowli bydła, wówczas halę namiotową można przerobić na przykład na magazyn dla maszyn rolniczych.

Producent hal namiotowych Protan Elmark gwarantuje bezpieczny montaż oraz atrakcyjne ceny oferowanych hal i namiotów.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót