Hale namiotowe Poznań

W ofercie producenta Protan Elmark znajdują się hale namiotowe dla przedsiębiorców z Poznania, dostępne w atrakcyjnych cenach. Konstrukcje, które Państwu proponujemy są wielofunkcyjne. Można je wykorzystywać w wielu branżach: od produkcji i przemysłu po branżę HoReCa.

 

Namioty od Protan Elmark wyróżnia nie tylko atrakcyjny cennik i szerokie zastosowanie, ale także możliwość szybkiego i łatwego montażu oraz demontażu. Dzięki lekkiej konstrukcji można je w prosty sposób przenieść w inne miejsce albo złożyć po zakończonej imprezie i przechowywać do czasu rozpoczęcie kolejnej.

 

Klientom z Poznania oferujemy poniższe rodzaje hal namiotowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Użytkowanie namiotu w Poznaniu przez cały rok

Hale namiotowe, które oferujemy przedsiębiorcom z Poznania wyróżniają się solidną konstrukcją, dzięki czemu można je wykorzystywać w każdych warunkach pogodowych. Ich użytkowanie jest bezpieczne zarówno w czasie silnego wiatru, jak ulewy, a nawet śnieżycy i mrozów. Jest to efektem tego, że do ich budowy stosujemy dodatkowo blachę trapezową i płytę warstwową. Dzięki temu konstrukcja jest bardziej stabilna i solidniejsza. Może wytrzymać obciążenie śniegowe aż do 120kg/m².

 

Korzystanie z naszych namiotów halowych jest komfortowe także podczas upałów, ponieważ można w nich zamontować klimatyzację. Pozwala to na dostosowanie temperatury do wymagań pracowników czy uczestników imprezy.

 

Wyposażenie dodatkowe hal namiotowych

Oprócz klimatyzacji, w hali namiotowej można zainstalować wiele innych elementów wyposażenia dodatkowego. Dostępne udogodnienia to na przykład:

  • - oświetlenie,
  • - ogrzewanie,
  • - klimatyzacja,
  • - wentylacja,
  • - posadzka.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót