Hale namiotowe Białystok

Przedsiębiorcom z Białegostoku proponujemy wysokiej jakości hale namiotowe. Niskie koszty budowy i krótki termin realizacji powodują, że są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnych obiektów murowanych. Ich niewątpliwym atutem jest także to, że są lekkie. Dzięki zastosowaniu lekkich, ale jednocześnie wytrzymałych, materiałów można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Dodatkowo istnieje możliwość szybkiej rozbudowy konstrukcji, co jest niezwykle istotne na przykład w przypadku rozwoju firmy.

 

Namioty halowe, które oferujemy między innymi przedsiębiorcom z Białegostoku, mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Proponujemy Państwu poniższe rodzaje hal.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalne warsztaty, pracownie albo garaże.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesela, bankiety, koncerty i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako korty tenisowe, boiska, lodowiska, baseny, korty do squasha, a nawet ujeżdżalnie dla koni.

wyślij zapytanie

Hale namiotowe dla wyższej strefy śniegowej

Hale namiotowe, oferowane między innymi w Białymstoku, mają całoroczne zastosowanie. Produkowane są z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów PCV, dzięki czemu można je bezpiecznie użytkować w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze roku.

Namioty halowe od producenta Protan Elmark można wykorzystywać także zimą, nawet w czasie śnieżycy. Posiadamy w ofercie specjalne konstrukcje z blachy trapezowej, które są w stanie wytrzymać obciążenie śniegowe aż do 120kg/m². Ich dach został zaprojektowany w taki sposób, aby śnieg sam się z niego zsuwał. Dodatkowo można w nich zainstalować ogrzewanie, co pozwala utrzymać wewnątrz optymalną temperaturę nawet w czasie największych mrozów. Do budowy hal ocieplanych wykorzystujemy płytę warstwową.

 

Atrakcyjna cena hali namiotowej w Białymstoku

Namioty halowe od Protan Elmark można kupić w atrakcyjnych cenach. Konkurencyjny cennik to nie jedyna zaleta naszej oferty. Wszystkim klientom zapewniamy również profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót