Hale namiotowe Bielsko-Biała

Klientom z Bielska-Białej oferujemy uniwersalne hale namiotowe, które mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym również z branży meblarskiej i stolarskiej. Firma Protan Elmark jest liderem wśród producentów hal namiotowych. Nasze produkty cechują się wysoką jakością materiałów oraz solidną konstrukcją, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem dostępnym na naszej stronie.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - świetnie sprawdzą się jako całoroczne magazyny, które dzięki łatwemu montażowi, mogą być instalowane na każdej powierzchni, a wykorzystane systemy grzewcze zapewnią ochronę np. przechowywanym meblom.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - uniwersalne hale, które sprawdzą się w każdej z branży, a rozsądne ceny ich budowy umożliwiają stworzenie magazynu dla małego jak i dużego przedsiębiorstwa, np. firmy meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale bankietowe - krótki czas montażu w dowolnej lokalizacji pozwalają na urządzenie koncertu, wesela lub sezonowej restauracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - uniwersalne hale, w których może zostać stworzony kort tenisowy, boisko, lodowiska, baseny oraz inne przestrzenie sportowe.

wyślij zapytanie

Dopasuj halę namiotową do swoich potrzeb

Niskie koszty montażu oraz krótki czas realizacji zleceń, a także wieloletnie doświadczenie specjalistów to gwarancja hal namiotowych o najlepszej jakości. Namioty stanowią dobrą alternatywą dla budynków murowanych przeznaczonych do celów przemysłowych i magazynowych, a także jako hale imprezowe, sportowe i bankietowe. Ich ściany wykonane z tkaniny PCV  mogą zostać dodatkowo wzmocnione specjalną blachą trapezową lub płytą warstwową. Zachęcamy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa z Bielsko-Białej, do skorzystania z konfiguratora 3D oraz dopasowania parametrów hali namiotowej do własnych potrzeb.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót