Hale namiotowe Częstochowa

Hale namiotowe dla przedsiębiorców z Częstochowy są wielofunkcyjne, więc można je wykorzystać w wielu branżach. Sprawdzają się na przykład jako przestrzeń produkcyjna, magazynowa, garażowa, warsztatowa czy bankietowa. Jedną z ich największych zalet jest możliwość szybkiej rozbudowy.

 

Nasze namioty halowe to atrakcyjna propozycja między innymi ze względów ekonomicznych. Ofertę producenta Protan Elmark wyróżnia konkurencyjny cennik oraz krótkie terminy realizacji inwestycji. Budowa naszych konstrukcji zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż tradycyjnych obiektów stałych.

 

Polecamy Państwu poniższe typy hal, dostępne w Częstochowie w atrakcyjnych cenach.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha czy ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Budowa hali namiotowej całorocznej w Częstochowie

Przedsiębiorcom z Częstochowy, którzy prowadzą swój biznes przez cały rok, polecamy hale namiotowe całoroczne. Wyposażone są one w efektywny system grzewczy, dzięki czemu optymalna temperatura zachowana jest w każdych warunkach pogodowych.

W namiotach instalujemy następujące urządzenia grzewcze:

  • - napromienniki infrared,
  • - nagrzewnice olejowe lub gazowe,
  • - promienniki ciepła.

Odporność hal namiotowych na zaleganie śniegu

Całoroczne hale namiotowe od Protan Elmark posiadają specjalnie wzmocnioną konstrukcję, dzięki której wytrzymują obciążanie śniegowe do 120kg/m². Ich ściany szczytowe i boczne wzmacniamy płytą warstwową i blachą trapezową. Do zabudowy dachów namiotów stosujemy także najwyższej jakości PCV.

Na naszej stronie internetowej dostępny jest bezpłatny konfigurator 3D, który umożliwia stworzenie wirtualnej hali i poznanie kosztów jej budowy. Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej możliwości.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót