Hale namiotowe Gdańsk

Przedsiębiorcom z Gdańska oferujemy uniwersalne i lekkie hale namiotowe, jako ekonomiczną alternatywę dla budynków murowanych. Za budową namiotów od producenta Protan Elmark przemawia nie tylko atrakcyjny cennik, ale także krótki termin realizacji inwestycji. Zamówioną u nas konstrukcję można postawić nawet w kilka dni.

 

Zakup hali to korzystna propozycja zarówno dla małych firm rodzinnych, jak i dużych przedsiębiorstw, o międzynarodowym zasięgu. Przedsiębiorcom z Gdańska polecamy poniższe rodzaje namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Solidna konstrukcja hal od Protan Elmark

Nasze hale namiotowe posiadają solidną konstrukcję. Są odporne nie tylko na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, ale także wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie specjalnej konstrukcji, wzmocnionej płytą warstwową i blachą trapezową pozwala na ich bezpieczne użytkowanie przez cały rok.

 

Nasze namioty można bez obaw stosować zimą, nawet w czasie siarczystych mrozów. Posiadamy w ofercie hale, które są:

  • - ogrzewane,
  • - odporne na obciążenie śniegu, nawet do 120kg/m².

 

Hale całoroczne wyróżnia między innymi specjalna konstrukcja dachu, która powoduje, że śnieg sam z niego spada.

 

Atrakcyjne ceny wykonania hali w Gdańsku

W celu poznania kosztów wybudowania hali namiotowej w Gdańsku zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego konfiguratora 3D. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa darmową wycenę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót