Hale namiotowe Gdynia

Przedsiębiorcom z Gdyni proponujemy wielofunkcyjne hale namiotowe w atrakcyjnych cenach. Nasze konstrukcje sprawdzają się w wielu branżach, na przykład spożywczej, meblarskiej, motoryzacyjnej, rozrywkowej i wielu innych. To świetnie miejsce na magazyn, halę produkcyjną, salę koncertową czy dom weselny.

 

Namiot halowy od producenta Protan Elmark może zostać wybudowany na niemal dowolnym podłożu. Ważnym aspektem jest także to, że jego budowa zajmuje mniej czasu niż postawienie tradycyjnego budynku. Jest również stosunkowo lekki. Do produkcji naszych konstrukcji wykorzystujemy między innymi PCV, płytę warstwową oraz blachę trapezową.

 

Przedsiębiorcom z Gdyni polecamy poniższe typy hal namiotowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha czy ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Bogata oferta wyposażenia dodatkowego do namiotów halowych w Gdyni

Nasze hale namiotowe mają tak szerokie zastosowanie między innymi dzięki bogatej ofercie wyposażenia dodatkowego. Przedsiębiorcom z Gdyni polecamy między innymi:

  • - nagłośnienie,
  • - posadzkę,
  • - wentylację,
  • - ogrzewanie,
  • - klimatyzację,
  • - dodatkowe wejścia,
  • - scenę,

i wiele innych.

 

Dzięki wyposażeniu dodatkowego namiot halowy będzie idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

Ile kosztuje hala namiotowa w Gdyni?

Ostateczne koszty wykonania hali namiotowej są zależne od wielu zmiennych, w tym między innymi wymiarów obiektu, miejsca montażu oraz rodzaju poszycia ścian bocznych. Czynniki te w dużej mierze wynikają z przeznaczenia obiektu.

W celu zapoznania się z naszym cennikiem zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego konfigurator 3D. Dzięki niemu otrzymają Państwo darmową wycenę

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót