Hale namiotowe Gliwice

Hale namiotowe od producenta - lidera w swojej branży - Protan Elmark, są dostępne w Gliwicach oraz innych miastach Polski. Ich uniwersalność oraz wielofunkcyjność sprawia, że wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa zajmujące się zróżnicowaną ofertą, np. jako hale imprezowe, sportowe, bankietowe. Oferujemy niskie koszty montażu oraz wysoką jakość materiałów użytych do budowy namiotów o solidnej i wytrzymałej konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - świetnie sprawdzą się jako całoroczne magazyny, które dzięki łatwemu montażowi, mogą być instalowane na każdej powierzchni, a wykorzystane systemy grzewcze zapewnią ochronę np. przechowywanym meblom.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - uniwersalne hale, które sprawdzą się w każdej z branży, a rozsądne ceny ich budowy umożliwiają stworzenie magazynu dla małego jak i dużego przedsiębiorstwa, np. firmy meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale bankietowe - krótki czas montażu w dowolnej lokalizacji pozwalają na urządzenie koncertu, wesela lub sezonowej restauracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - uniwersalne hale, w których może zostać stworzony kort tenisowy, boisko, lodowiska, baseny oraz inne przestrzenie sportowe.

wyślij zapytanie

Hale namiotowe na każdą porę roku

Oferta hal namiotowych, które znajdą zastosowanie m.in. w branży meblarskiej i stolarstwie, jest skierowana do przedsiębiorstw z całej Polski, w tym również z Gliwic. Jest to znakomita alternatywa dla tradycyjnych budynków magazynowych i przemysłowych. Dzięki wzmocnieniu ścian wykonanych z tkaniny PCV za pomocą blachy trapezowej lub płyty warstwowej, ochrona przed działaniem warunków atmosferycznych jest zapewniona. Gwarantujemy atrakcyjny cennik oraz możliwość konfiguracji 3D i dopasowania parametrów hali do potrzeb własnego przedsiębiorstwa.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót