Blog Protan Elmark

hale namiotowe - przydatne informacje

Hale namiotowe jako obiekt sportowy – ekonomicznie i nowocześnie

Opublikowano 30 / 06 / 2016

Hale namiotowe jako obiekt sportowy – ekonomicznie i nowocześnie

 

Hale sportowe to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się przy zadaszeniu boisk do gry, kortów tenisowych, lodowisk, ujeżdżalni oraz innych obiektów sportowych. Niskie koszty inwestycji i pełna mobilność obiektu to nie jedyne zalety namiotów sportowych od Protan Elmark. Klientom z całej Polski proponujemy wysokiej jakości hale namiotowe, z których można korzystać przez cały rok. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami, jakie wiążą się z zakupem hal sportowych od producenta.

 

Wysokiej jakości materiały i odpowiednio przygotowane projekty

Protan Elmark już od wielu zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych hal namiotowych z wysokiej jakości materiałów. Do przygotowania poszycia obiektu wykorzystujemy wysokiej jakości materiały PCV. Konstrukcja hali namiotowej jest przygotowywana z aluminiowych profili. Dzięki temu, obiekty mogą być wykorzystywane jako zadaszenie boisk do gry i innych obiektów sportowych przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Specjaliści naszej firmy zajmują się projektowaniem hal z dachem dwuspadowym oraz wielospadowym. Rekomendujemy wybór hali sportowej z wielospadowym dachem, które sprawdzi się jako zadaszenie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odpowiednia wysokość do gry. W razie potrzeby w dowolnym momencie można zwiększyć rozmiar hali.

 

Elastyczność i niskie koszty inwestycji

Hale namiotowe to rozwiązanie dla firm, które cenią sobie elastyczność. W dowolnym momencie użytkowania można przeprowadzić demontaż hali i ponowny jej montaż w innym miejscu, np. po zakończonym sezonie. Przygotowanie i montaż hali namiotowej zapewnia niskie koszty inwestycji. Firmom oraz klientom indywidualnym oferujemy korzystne warunku finansowania w formie leasingu z niską wpłatą własną. Oferta obejmuje szeroki wybór rozmiarów obiektów, w ramach projektowania hal sportowych przygotowujemy również hale pod indywidualne zamówienie.

 

Funkcjonalna przestrzeń – elementy dodatkowego wyposażenia

Aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń, przeprowadzamy:

  • montaż oświetlenia,
  • instalację systemu wentylacji i ogrzewania, które pozwalają na utrzymanie stabilnej temperatury wewnątrz obiektu,
  • budowę ścianek działowych wewnątrz hali sportowej, aby oddzielić boisko od przebieralni lub pomieszczeń obsługi,
  • budowę dodatkowych wejść.

 

Sprawnie przeprowadzony montaż

W ramach świadczonych usług przeprowadzamy bezpieczny montaż hal sportowych niemal na każdym gruncie. Prace montażowe przeprowadzone przez specjalistów gwarantują stabilność obiektu w każdych warunkach pogodowych. Zapewniamy doradztwo i pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę hali lub możliwość tymczasowego korzystania z obiektu na okres 120 dni.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót