Hale namiotowe Katowice

Dostępne w Katowicach hale namiotowe od producenta Protan Elmark to ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdza się w wielu branżach. Idealnie nadają się jako przestrzeń przemysłowa, magazynowa, a także bankietowa. W oferowanych przez nas obiektach można zorganizować na przykład wystawne wesele albo branżowe targi.

 

Za kupnem namiotu halowego przemawiają między innymi względy ekonomiczne, to jest atrakcyjny cennik Protan Elmark oraz krótki termin realizacji. Państwa obiekt może zostać postawiony nawet w kilka dni. Na jego korzyść przemawia także fakt, że można go zainstalować niemal na dowolnym podłożu.

 

Przedsiębiorcom z Katowic i całego Śląska polecamy poniższe rodzaje konstrukcji w atrakcyjnych cenach.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha czy ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Hala namiotowa całoroczna

W naszej ofercie skierowanej do firm z Katowic znajdują się hale namiotowe całoroczne, w których można utrzymać optymalną temperaturę przez cały rok. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu grzewczego.

Do naszych namiotów stosujemy różne urządzenia grzewcze, takie jak:

  • - nagrzewnice olejowe lub gazowe,
  • - napromienniki infrared,
  • - promienniki ciepła.

Odporność namiotów halowych na śnieg

Całoroczne hale namiotowe wyróżniają się solidną konstrukcją, która jest odporna na zaleganie śniegu – nawet do 120kg/m². Ich ściany boczne i szczytowe są wzmocnione:

  • - blachą trapezową,
  • - płytą warstwową.

Wykorzystujemy do nich także wysokiej jakości tkaninę PCV.

Przedsiębiorców z Katowic zachęcamy do skorzystania z konfigurator 3Dna naszej stronie internetowej. Dzięki niemu poznają Państwo szczegółowe koszty budowy hali namiotowej.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót