Hale namiotowe Kielce

Hale namiotowe oferowane przez firmę Protan Elmark dostępne są w Kielcach oraz innych miastach Polski. Ich uniwersalny charakter powoduje, że mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu, w tym również z branży meblarskiej i stolarstwie. Wysoka jakość materiałów, niskie koszty oraz możliwość dopasowania parametrów hali do własnych potrzeb gwarantuje, że zarówno małe, jak i duże firmy skorzystają z oferty najlepszego producenta hal namiotowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - świetnie sprawdzą się jako całoroczne magazyny, które dzięki łatwemu montażowi, mogą być instalowane na każdej powierzchni, a wykorzystane systemy grzewcze zapewnią ochronę np. przechowywanym meblom.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - uniwersalne hale, które sprawdzą się w każdej z branży, a rozsądne ceny ich budowy umożliwiają stworzenie magazynu dla małego jak i dużego przedsiębiorstwa, np. firmy meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale bankietowe - krótki czas montażu w dowolnej lokalizacji pozwalają na urządzenie koncertu, wesela lub sezonowej restauracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - uniwersalne hale, w których może zostać stworzony kort tenisowy, boisko, lodowiska, baseny oraz inne przestrzenie sportowe.

wyślij zapytanie

Doskonała jakość hal namiotowych

Hale namiotowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych magazynów i budynków przemysłowych. Ich uniwersalny charakter gwarantuje, że sprawdzą się w wielu branżach, w tym również jako hale imprezowe, sportowe i bankietowe. Wykorzystanie specjalnego wzmocnienia ścian z tkaniny PCV, w postaci blachy trapezowej oraz płyty warstwowej, zapewnia całoroczną ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych. Zachęcamy klientów z Kielc do zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót