Hale namiotowe Konin

Przedsiębiorcom z Konina polecamy wysokiej jakości hale namiotowe. Konstrukcje od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce na magazyn, obiekt przemysłowy, salę weselną i wiele innych. Jedną z największych zalet takiego rozwiązania jest krótki termin realizacji inwestycji. Dodatkowo nasze konstrukcje można wybudować w dowolnym miejscu, bez względu na podłoże. Wykonywane są z lekkich materiałów, dzięki czemu można je zdemontować i przenieść w inne miejsce. To właśnie między innymi z tego względu są świetną alternatywą wobec tradycyjnych budynków.

 

Posiadamy w ofercie hale o różnym zastosowaniu. Przedsiębiorcom z Konina proponujemy zakup poniższych namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesela, bankiety, koncerty i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako korty tenisowe, boiska, lodowiska, baseny, korty do squasha, a nawet ujeżdżalnie dla koni.

wyślij zapytanie

Ogrzewana hala całoroczna w Koninie

Klientom z Konina polecamy hale całoroczne, które można wykorzystywać w każdych warunkach pogodowych. Wyróżnia je specjalnie wzmocniona konstrukcja. Oprócz wysokogatunkowych materiałów PCV do ich produkcji stosujemy również:

  • - płytę warstwową,
  • - blachę trapezową.

 

Nasze namioty całoroczne charakteryzują się wysoką odpornością śniegową. Są w stanie wytrzymać obciążenie do 120kg/m². Dodatkowo można w nich zainstalować ogrzewanie.

 

Atrakcyjny cennik i darmowa wycena

Hale namiotowe w Koninie są do kupienia w atrakcyjnych cenach. W celu poznania szczegółowych kosztów zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Specjaliści Protan Elmark przygotują dla Państwa darmową wycenę obiektu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót