Hale namiotowe Koszalin

W ofercie producenta Protan Elmark znajdują się wysokiej jakości wytrzymałe hale namiotowe dla przedsiębiorstw z Koszalina. To ekonomiczne rozwiązanie między innymi ze względu na stosunkowo niskie koszty budowy oraz krótki termin realizacji inwestycji. Ich atutem jest również to, że są wykonane z lekkich materiałów. Umożliwia to między innymi łatwe przeniesienie konstrukcji w inne miejsce. Można je także tanio i szybko rozbudować lub zmienić ich przeznaczenie.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi przedsiębiorcom z Koszalina, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Specjalnie wzmocnione konstrukcje

Oferowane przez nas hale namiotowe dla Koszalina wyróżniają się wysoką odpornością śniegową, nawet do 120kg/m². Dzięki specjalnie wzmocnionej konstrukcji ich użytkowanie jest bezpieczne w każdych warunkach pogodowych, nawet w czasie silnych opadów śniegu. Powoduje to, że namioty od producenta Protan-Elmark mają całoroczne zastosowanie. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w postaci ogrzewania czy klimatyzacji można zorganizować w nich wesele zimą albo stworzyć warunki do hodowli zwierząt gospodarskich, na przykład bydła lub trzody chlewnej.

 

Fachowe doradztwo

Namioty halowe dla Koszalina dostępne są w konkurencyjnych cenach. Oprócz atrakcyjnego cennika naszym klientom zapewniamy także profesjonalne doradztwo i pomoc, na przykład w uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót