Hale namiotowe Lublin

Polecamy Państwu wysokiej jakości hale namiotowe w Lublinie. To świetne rozwiązanie, które można zastosować na przykład jako warsztat, powierzchnia magazynowa, sala weselna czy boisko sportowe. Jak widać, tego typu konstrukcje są bardzo uniwersalne. Można je zastosować w wielu różnych branżach.

 

Kolejnym atutem konstrukcji od producenta Protan Elmark jest to, że są lekkie, a przez to łatwe w montażu i demontażu. W razie rozwoju firmy można je także szybko rozbudować, powiększając w ten sposób na przykład przestrzeń magazynową albo produkcyjną.

 

Nasza oferta hal namiotowych w Lublinie obejmuje poniższe rodzaje konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Hala namiotowa wzmocniona blachą trapezową i płytą warstwową

Działalność produkcyjna czy imprezowa może być prowadzona w namiocie halowym przez cały rok. Jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ konstrukcje od Protan Elmark są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Do budowy hal namiotowych wykorzystujemy wysokogatunkowe:

  • - materiały PCV,
  • - blachę trapezową,
  • - płytę warstwową,
  • - aluminium,
  • - stal ocynkowaną.

 

Wyposażenie dodatkowe do hali namiotowej

Halę namiotową w Lublinie można doposażyć w wiele elementów dodatkowych, takich jak ogrzewanie, klimatyzację, wentylację czy oświetlenie. Pozwala to na stworzenie warunków optymalnych dla prowadzonej w niej działalności.

 

Niskie koszty budowy namiotu halowego w Lublinie

Konstrukcje halowe od Protan Elmark dostępne są w Lublinie w atrakcyjnych cenach. W celu poznania szczegółowego cennika zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Przygotujemy dla Państwa darmową wycenę zaprojektowania i wybudowania namiotu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót