Hale namiotowe Nowe Miasto Lubawskie

Dostępne w Nowym Mieście Lubawskim hale namiotowe sprawdzają się w wielu branżach. Są korzystną alternatywą dla tradycyjnych obiektów przemysłowych czy magazynów. Świetnie sprawdzają się także jako przestrzeń bankietowa. Można w nich zorganizować na przykład koncert albo targi.

 

Za zakupem hali namiotowej od producenta Protan Elmark przemawiają między innymi atrakcyjny cennik oraz krótki termin realizacji. Zamówiona przez Państwa konstrukcja może zostać wybudowana nawet w kilka dni. Istotny jest również fakt, że namiot bankietowy czy przemysłowy można postawić na dowolnej powierzchni.

 

Przedsiębiorcom z Nowego Miasta Lubawskiego oferujemy poniższe rodzaje hal, dostępne w konkurencyjnych cenach.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować na przykład wyroby branży meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż. W rejonie Kępna wykorzystywane są również pod produkcję wyrobów dla branży meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Całoroczna hala z ogrzewaniem dla klientów z Nowego Miasta Lubawskiego

W naszej ofercie znajdują się hale całoroczne, wyposażone w efektywną instalację grzewczą. Odpowiednio dobrany system pozwala utrzymać wewnątrz obiektu optymalną temperaturę przez cały rok, także zimą w czasie mrozów.

Do ogrzewania namiotów halowych stosuje się różne urządzenia. Można w nich zamontować:

  • - nagrzewnice olejowe lub gazowe,
  • - promienniki ciepła,
  • - napromienniki infrared.

 

Hale odporne na śnieg

Klientom z Nowego Miasta Lubawskiego oferujemy hale namiotowe, które są odporne na zaleganie śniegu. Wytrzymują one obciążenie śniegowe nawet do 120kg/m². Nasze namioty są wzmocnione płytą warstwową i blachą trapezową na ścianach bocznych oraz szczytowych. Do ich budowy wykorzystujemy też wysokogatunkowy materiał PCV, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki pogodowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D, aby poznać szczegółowe koszty budowy konstrukcji halowej w Nowym Mieście Lubawskim.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót