Hale namiotowe Olsztyn

W naszej ofercie znajdują się hale namiotowe dla przedsiębiorców z Olsztyna. Konstrukcje od producenta Protan Elmark stanowią ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych magazynów, budynków przemysłowych, hal montażowych, a nawet sal weselnych czy koncertowych. Za zakupem naszych namiotów przemawia między innymi krótki termin realizacji budowy, a także to, że można je postawić na dowolnej powierzchni.

 

Namioty halowe dostępne w Olsztynie mają bardzo szerokie zastosowanie. Są atrakcyjną ofertą dla przedsiębiorców z wielu różnych branż. Polecamy Państwu poniższe typy hal.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Hale namiotowe w Olsztynie z instalacją grzewczą

Przedsiębiorcom z Olsztyna polecamy między innymi hale całoroczne z instalacją grzewczą. Dzięki ogrzewaniu namiot może być użytkowany przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Organizacja wesela czy koncertu w czasie zimy nie stanowi żadnego problemu.

 

Namiot może być ogrzewany za pomocą różnych instalacji. W tego typu konstrukcjach montuje się na przykład:

  • - promienniki ciepła,
  • - nagrzewnice gazowe bądź olejowe.

 

W celu wzmocnienia konstrukcji hal namiotowych do ich budowy wykorzystujemy nie tylko materiał PCV, ale także blachę trapezową oraz płytę warstwową. Dzięki temu namiot zyskuje dodatkową stabilność, a tym samym odporność na warunki atmosferyczne.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót