Hale namiotowe Radom

Hale namiotowe, które oferujemy przedsiębiorcom z Radomia mają bardzo szerokie zastosowanie. Można je wykorzystywać w różnych branżach, na przykład rozrywkowej, transportowej, a także rolniczej i spożywczej. Nadają się nawet jako miejsce do hodowli zwierząt gospodarskich, takich jak bydło czy trzoda chlewna.

 

Do ich budowy stosujemy najlepsze materiały, dzięki którym są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie. Namioty halowe od producenta Protan Elmark tworzone są z wysokogatunkowych materiałów: PCV, płyty warstwowej oraz blachy trapezowej.

 

Przedsiębiorstwom z Radomia oferujemy poniższe rodzaje konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha czy ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Hala namiotowa dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta

Nasze hale namiotowe są maksymalnie dostosowane do wymagań klienta. Jest to możliwe między innymi dzięki wyposażeniu dodatkowemu, jakie można w nich zamontować. Polecamy na przykład:

  • - podsufitkę,
  • - oświetlenie,
  • - ogrzewanie,
  • - klimatyzację,
  • - wentylację,
  • - posadzkę,
  • - scenę,
  • - nagłośnienie.

Konkurencyjny cennik hal namiotowych w Radomiu

Oferujemy hale namiotowe w atrakcyjnych cenach. Przedsiębiorców z Radomia, którzy są zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do skorzystania z konfiguratora 3D. Dzięki niemu poznają Państwo koszty budowy interesującego Państwa obiektu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót