Hale namiotowe Rybnik

Przedsiębiorcom z Rybnika polecamy wielofunkcyjne hale namiotowe, które są korzystną alternatywą dla tradycyjnych obiektów przemysłowych, magazynowych, bankietowych czy sportowych. Ich budowa jest opłacalna między innymi ze względu na niższe koszty. Namioty halowe od Protan Elmark dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oprócz przystępnego cennika, producent zapewnia także krótkie terminy realizacji inwestycji. Konstrukcja może zostać wybudowana nawet w kilka dni.

 

Zakup hali namiotowej rekomendowany jest nie tylko dużym przedsiębiorstwom, ale także małym firmom. Protan Elmark poleca klientom z Rybnika poniższe rodzaje namiotów halowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Solidna konstrukcja namiotów halowych w Rybniku

Hale namiotowe, które oferujemy przedsiębiorstwom w Rybniku, zostały skonstruowane w taki sposób, aby ich użytkowanie było bezpieczne o każdej porze roku. Są nie tylko wodoodporne, ale także odporne na takie czynniki pogodowe, jak na przykład silny wiatr albo upał. Zawdzięczają to między innymi specjalnej konstrukcji, która może zostać wzmocniona:

  • - płytą warstwową,
  • - blachą trapezową na ścianach bocznych oraz szczytowych.

Stosujemy do nich także najwyższej jakości materiały PCV.

 

Hale namiotowe odporne na śnieg

Namioty halowe od Protan Elmark są bezpieczne również zimą. Posiadamy w sprzedaży hale, które są w stanie wytrzymać obciążenie śniegowe nawet do 120kg/m². Ich dach posiada specjalną konstrukcję, która powoduje, że śnieg sam się z niego zsuwa. Dodatkowo w konstrukcji całorocznej można zamontować ogrzewanie.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót