Hale namiotowe Siedlce

W ofercie producenta Protan Elmark znajduje się szeroki wybór wysokiej jakości hal namiotowych, dostępnych między innymi w Siedlcach. Tego typu konstrukcje są korzystną alternatywą dla budynków murowanych. Jedną z ich największych zalet jest tania i szybka budowa. Oprócz tego są lekkie, co umożliwia łatwe przeniesienie w inne miejsce. Można też w prosty i szybki sposób zmienić ich zastosowanie, a także rozbudować.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi przedsiębiorstwom z Siedlec, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Użytkowanie hal zimą

Polecane mieszkańcom Siedlec hale namiotowe mają całoroczne zastosowanie. W ofercie producenta Protan Elmark znajdują się namioty odporne na śnieg. Wyróżniają się one wzmocnioną konstrukcją stalową. Ich ściany boczne są dodatkowo zabezpieczone blachą trapezową. Hale zostały skonstruowane w taki sposób, aby śnieg sam się zsuwał z dachu.

 

Atrakcyjny cennik

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Dzięki niemu będziemy mogli przygotować dla Państwa bezpłatną wycenę wybudowania hali namiotowej w Siedlcach. Cena uzależniona jest między innymi od rodzaju oraz wymiarów konstrukcji.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót