Hale namiotowe Stęszew

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości hale namiotowe dla przedsiębiorców ze Stęszewa. Konstrukcje od producenta Protan Elmark to korzystne rozwiązanie. Nie tylko ze względu na atrakcyjne koszty realizacji inwestycji i szybką budowę. Nasze namioty są stosunkowo lekkie, co umożliwia łatwy montaż i demontaż, a także rozbudowę i powiększenie przestrzeni użytkowej. To wszystko powoduje, że tego typu konstrukcje stanowią ciekawą alternatywę dla budynków murowanych.

 

Nasza oferta namiotów halowych w Stęszewie jest bardzo rozbudowana. Proponujemy Państwu szeroki wybór poniższych konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalne warsztaty, pracownie albo garaże.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesela, bankiety, koncerty i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako korty tenisowe, boiska, lodowiska, baseny, korty do squasha, a nawet ujeżdżalnie dla koni.

wyślij zapytanie

Bezpieczne użytkowanie hali przez cały rok

Proponujemy Państwu rozwiązania, dzięki którym działalność w hali namiotowej może być prowadzona przez cały rok. Zarówno w czasie upałów, jak i mrozów. Nasze namioty mają całoroczne zastosowanie dzięki specjalnej, dodatkowo wzmocnionej, konstrukcji. Do ich budowy wykorzystujemy nie tylko wysokiej jakości materiały PCV, ale także:

  • - płytę warstwową,
  • - blachę trapezową.

 

Dzięki temu działalność prowadzona w hali namiotowej czy przechowywany tam towar jest bezpieczny bez względu na warunki atmosferyczne.

 

Konkurencyjny cennik hal w Stęszewie

Nasze namioty halowe są dostępne w Stęszewie w bardzo przystępnych cenach. Koszty ich wykonania zależą jednak od wielu czynników, na przykład wymiarów i miejsca montażu, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego konfiguratora 3D. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa darmową wycenę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót