Hale namiotowe Szczecin

W naszej ofercie znajdują się uniwersalne hale namiotowe dla przedsiębiorców ze Szczecina. Konstrukcje od producenta Protan Elmark są korzystnym rozwiązaniem i ciekawą alternatywą dla tradycyjnych budynków czy magazynów murowanych. Są nie tylko tańsze, ale także zdecydowanie szybsze w budowie. Na korzyść namiotów halowych przemawia również możliwość łatwego montażu i demontażu oraz przeniesienia w inne miejsce. W razie potrzeby można w prosty sposób zmienić ich lokalizację. Dodatkowo mogą zostać wybudowane na każdej powierzchni.

 

Nasze konstrukcje mają szerokie zastosowanie. Polecamy Państwu poniższe rodzaje namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesela, bankiety, koncerty i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako korty tenisowe, boiska, lodowiska, baseny, korty do squasha, a nawet ujeżdżalnie dla koni.

wyślij zapytanie

Użytkowanie hali w Szczecinie zimą

Znajdujące się w naszej ofercie hale namiotowe w Szczecinie mają całoroczne zastosowanie. Ich użytkowanie jest bezpieczne w każdych warunkach pogodowych, także zimą. Nieważne, czy na dworze pada czy wieje silny wiatr. Namioty od producenta Protan Elmark można wykorzystywać przez cały rok.

 

Jest to możliwe między innymi dzięki zastosowaniu specjalnie wzmocnionej konstrukcji. Oprócz wysokiej jakości materiałów PCV do ich budowy wykorzystujemy także:

  • - blachę trapezową,
  • - płytę warstwową.

 

Dodatkowo nasze hale namiotowe posiadają specjalny dach. Jego konstrukcja pozwala na samoistne zsuwanie się śniegu na ziemię.

 

Darmowa wycena zaprojektowania hali

Hale namiotowe można kupić w Szczecinie w atrakcyjnych cenach. W celu poznania szczegółowego cennika oraz ostatecznych kosztów wykonania namiotu zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego konfiguratora 3D. Przygotujemy Państwu darmową wycenę realizacji zamówienia.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót