Hale namiotowe Trzebinia

W ofercie producenta Protan Elmark znajdują się hale namiotowe dla mieszkańców Trzebini. Nasze konstrukcje to korzystna alternatywa wobec tradycyjnych magazynów czy innych obiektów murowanych. Są lekkie dzięki czemu możliwy jest łatwy i szybki montaż. W razie potrzeby można zmienić ich lokalizację, co w przypadku zwykłych budynków nie jest możliwe. Ich atutem jest również to, że nadają się do wybudowania na każdej powierzchni. Na korzyść tego typu konstrukcji przemawia także fakt, że są dużo tańsze.

 

Nasze namioty są bardzo uniwersalne. Klientom z Trzebini proponujemy zakup poniższych rodzajów konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalne warsztaty, pracownie albo garaże.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako korty tenisowe, boiska, lodowiska, baseny, korty do squasha, a nawet ujeżdżalnie dla koni.

wyślij zapytanie

Hala namiotowa z instalacją grzewczą

W dostępnych między innymi w Trzebini halach namiotowych można zainstalować ogrzewanie. Pozwala to na utrzymanie temperatury odpowiedniej na przykład dla magazynowanego towaru. Dzięki instalacji grzewczej w namiocie można zorganizować jesienią albo zimą imprezę.

 

Do ogrzewania hali namiotowej wykorzystuje się różne rodzaje urządzeń, na przykład:

  • - nagrzewnice węglowe, olejowe, gazowe lub zasilane prądem,
  • - promienniki ciepła.

 

Do budowy namiotów wykorzystujemy nie tylko wysokiej jakości materiały PCV, ale także płytę warstwową oraz blachę trapezową. Dzięki temu nasze konstrukcje są niezwykle wytrzymałe i odporne między innymi na niekorzystne warunki pogodowe.

 

Atrakcyjny cennik hal

Hale namiotowe dostępne są dla mieszkańców Trzebini w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D, dzięki któremu poznają Państwo szczegółowe koszty wykonania namiotu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót