Hale namiotowe Wrocław

Klientom z Wrocławia polecamy wysokiej jakości hale namiotowe, jako korzystną alternatywę dla tradycyjnych magazynów, hangarów, warsztatów czy sal weselnych. Uniwersalność to nie jedyna zaleta konstrukcji od producenta Protan Elmark. Nasze obiekty są również bardzo wytrzymałe i jednocześnie lekkie, dzięki czemu można je łatwo zamontować i zdemontować. Są choćby szybkim i ekonomicznym sposobem na powiększenie przestrzeni użytkowej obiektu przemysłowego.

 

Przedsiębiorcom z Wrocławia oferujemy budowę poniższych rodzajów hal namiotowych w atrakcyjnych cenach.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Hale we Wrocławiu odporne na warunki pogodowe

Państwa działalność może być prowadzona w hali namiotowej przez cały rok. Oferowane przez nas obiekty są odporne na działanie warunków pogodowych. Mogą wytrzymać obciążenie śniegowe nawet do 120kg/m². Tak wysoką odporność zawdzięczają przede wszystkim przemyślanej i zaprojektowanej zgodnie z normami konstrukcji. Składa się ona między innymi z blachy trapezowej oraz płyty warstwowej.

 

Halę namiotową można wyposażyć w wiele elementów dodatkowych, na przykład:

  • - instalację grzewczą,
  • - klimatyzację,
  • - oświetlenie,
  • - wentylację.

 

Dzięki temu wewnątrz namiotu można stworzyć odpowiednie warunki dla magazynowanego towaru, prowadzonej działalności przemysłowej czy bawiących się gości.

 

Atrakcyjne koszty wybudowania hali we Wrocławiu

Hale namiotowe oferowane przez Protan Elmark we Wrocławiu dostępne są w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora 3D w celu poznania naszego cennika i kosztów wybudowania namiotu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót