Hale namiotowe Zabrze

Firma Protan Elmark, która jest liderem wśród producentów hal namiotowych, kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw z Zabrza oraz z innych miast Polski. Niewielkie koszty montażu, krótki czas budowy oraz wysoka jakość materiałów użytych do konstrukcji solidnych i wytrzymałych hal sprawia, że jest to dobra alternatywa dla tradycyjnych budynków stawianych w celach magazynowych lub przemysłowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - świetnie sprawdzą się jako całoroczne magazyny, które dzięki łatwemu montażowi, mogą być instalowane na każdej powierzchni, a wykorzystane systemy grzewcze zapewnią ochronę np. przechowywanym meblom.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - uniwersalne hale, które sprawdzą się w każdej z branży, a rozsądne ceny ich budowy umożliwiają stworzenie magazynu dla małego jak i dużego przedsiębiorstwa, np. firmy meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale bankietowe - krótki czas montażu w dowolnej lokalizacji pozwalają na urządzenie koncertu, wesela lub sezonowej restauracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - uniwersalne hale, w których może zostać stworzony kort tenisowy, boisko, lodowiska, baseny oraz inne przestrzenie sportowe. 

wyślij zapytanie

Całoroczne hale namiotowe

Funkcjonalna przestrzeń hal namiotowych może być wykorzystana przez firmy zajmujące się różnymi usługami, w tym również z branży meblarskiej i stolarskiej. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów do konstrukcji hal oraz wzmocnienie ścian wykonanych z tkanin PCV za pomocą blachy trapezowej lub płyty warstwowej gwarantuje całoroczną ochronę przed działaniem warunków pogodowych. Zachęcamy klientów z Zabrza do zapoznania się z ofertą i atrakcyjnym cennikiem hal namiotowych, używanych również jako hale imprezowe, sportowe, czy bankietowe, oferowanych przez Protan Elmark.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót