Hale namiotowe Żory

Mieszkańcom Żor proponujemy wysokiej jakości wytrzymałe hale namiotowe. Konstrukcje od Protan Elmark to ekonomiczne rozwiązanie. Ich budowa zajmuje mniej czasu i jest tańsza niż postawienie budynku murowanego. Dodatkowo wykonane są z lekkich materiałów, co umożliwia łatwe przeniesienie w inne miejsce. W razie potrzeby można też szybko zmienić ich przeznaczenie, a nawet rozbudować.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi przedsiębiorcom z Żor, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Całoroczne hale w Żorach

W naszej ofercie znajdują się namioty odporne na śnieg. Dzięki specjalnie wzmocnionej konstrukcji stalowej oraz ścianom bocznym zabezpieczonym dodatkowo blachą trapezową mogą one wytrzymać obciążenie nawet do 120kg/m². Powoduje to, że hale namiotowe od Protan Elmark, dostępne między innymi w Żorach, mają całoroczne zastosowanie. Ich użytkowanie jest bezpieczne także w czasie trudnych warunków zimowych.

 

Konkurencyjny cennik i bezpłatna wycena

Nasze namioty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora 3D. Dzięki niemu otrzymają Państwo bezpłatną wycenę opracowania i wybudowania hali w Żorach.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót