Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hala namiotowa jako baza logistyczna - Historia Sukcesu Net Ogród

Szeroki wachlarz zastosowań hal namiotowymi zaskakuje nas samych. A to za sprawą każdego kolejnego klienta, który postanowił wykorzystać halę Protan Elmark jako centrum logistyczne branży rolniczej.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Z pasji do roślin

Z pasji do roślin

Firma NetOgród jest na rynku prawie 4 lata. Specjalizuje się w zaopatrzeniu rolnictwa i ogrodnictwa i w najwyższej jakości asortyment. Zajmują się przede wszystkim dystrybucją:

  • nawozów sztucznych,

  • nasion kwalifikowanych,

  • zbóż,

  • kukurydzy,

  • rzepaku,

  • nasion poplonowych,

  • mieszanek traw. 

Nowością w ofercie Net Ogród jest szeroka gama środków ochrony roślin.

Wsparcie dla rozwoju firm

W związku z dynamicznym rozwojem firmy właściciele postanowili zainwestować w profesjonalną i dużą bazę logistyczną. W tym celu zwrócili się do Protan Elmark - producenta hal namiotowych z prośbą o pomoc i fachowe doradztwo. Oczywiście podpowiedzieliśmy najlepsze rozwiązanie, dostosowane do wymogów i oczekiwań naszego klienta. Dzięki dobrej współpracy i stałym kontakcie powstała okazała baza logistyczna, zlokalizowana w Opolu, przy drodze krajowej nr 94.

Baza logistyczna składa się z dwóch hal o łącznej powierzchni 1000m2. „Tak skonstruowany plac pozwala lepiej zadbać o poszerzającą się bazę klientów, zarówno na Opolszczyźnie, jak i w całej Polsce”- Stanisław Grzesik z Net Ogród. Ponadto nowa powierzchnia magazynowa wesprze szybszą i pełniejszą realizację składanych zamówień. W hali przechowywane są materiały siewne, nasiona oraz nawozy.

 Wsparcie dla rozwoju firm

Szybkość, mobilność i profesjonalizm

„Główną przewagą jest szybkość jej postawienia, na czym nam najbardziej zależało, ze względu na zbliżający się sezon jesienny” - dodaje właściciel Net Ogród. Taka budowla nie odbiega trwałością od tradycyjnej hali murowanej. Dużym atutem jest też fakt, że można ją przenosić i dowolnie modyfikować w szybkim czasie.

Oto, jak pan Stanisław Grzesik rekomenduje usługi Protan Elmark: „Oczywiście z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Protan Elmark, szczególnie zważając na ich elastyczność, profesjonalizm,oraz dokładność wykonania”.

Zapraszamy do obejrzenia video z wywiadu z właścicielem Net Ogród

Historia Sukcesu: Protan Elmark dla Net Ogród
Historia Sukcesu: Protan Elmark dla Net Ogród

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej