Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Koszt budowy hali magazynowej lub produkcyjnej. Czy to się opłaca?

Całkowity koszt budowy hali magazynowej lub produkcyjnej zależy oczywiście od wielu czynników – powierzchni, kubatury, przeznaczenia, dodatkowego wyposażenia hali, dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb. Z pewnością można stwierdzić, że niższy niż w przypadku murowanego obiektu będzie koszt utrzymania hali namiotowej.

Przy tego typu inwestycjach ponosimy niewielkie wydatki związane z eksploatacją, remontami czy naprawami. Łatwość i szybkość montażu wymaga mniejszych nakładów finansowych niż długotrwała budowa obiektu przez pracowników fizycznych. Dodatkowo, nie musimy liczyć się z kosztami doprowadzenia podstawowych mediów: prądu, gazu, wody czy kanalizacji.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Na czym jeszcze możemy oszczędzić?

Na czym jeszcze możemy oszczędzić?

Nie bez znaczenia dla kosztów całego przedsięwzięcia są także takie zalety, jak możliwość późniejszego odsprzedania hali, przeniesienia jej w inne miejsce lub sfinansowania obiektu poprzez leasing. W przypadku hal, które nie wymagają pozwolenia na budowę i użytkowanie (hale magazynowe tymczasowe stawiane na 120 dni), nie ponosimy także kosztów związanych z opłatami skarbowymi.

Taniej, ale nie poniżej kosztów

Kupno hali bezpośrednio od producenta znanej i sprawdzonej marki być może nie jest najtańszym rozwiązaniem, ale stanowi gwarancję jakości, trwałości i rzetelności wykonania. Kupić tanio, nie oznacza dobrze. Z pewnością przy zakupie hali namiotowej obowiązuje zasada: kupujesz tanio, płacisz podwójnie. Kupując w firmie Protan Elmark masz pewność, że poniesione wydatki są współmierne do jakości otrzymanego produktu. Sprawdź nas na rynku – skontaktuj się nami, by zobaczyć na żywo hale naszej produkcji w swojej najbliższej okolicy.

 Taniej, ale nie poniżej kosztów

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej