Budowa hali tenisowej

Hale tenisowe

atrakcyjna cena, niskie koszty

Budowa hali tenisowej może być rozwiązaniem całorocznym lub sezonowym. Ten tymczasowy obiekt budowlany jest w stanie pomieścić nawet kilka boisk. Z powodzeniem zastąpi tradycyjny murowany obiekt. Hale tenisowe to zadaszone kompleksy sportowe, oparte na wytrzymałej konstrukcji. Możliwość użytkowania przez cały rok zapewniają wytrzymałe materiały PCV, odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Hale bez trudu pomieszczą dużą liczbę uczestników. Dzięki estetycznemu wykonaniu, proponowane przez Protan Elmark hale sportowe przyciągają uwagę i dodają obiektowi prestiżu. 

 

 

 

Wielofunkcyjne hale tenisowe

Budowa hali z przeznaczeniem na korty tenisowe nie jest skomplikowana. Pod zadaszeniem organizować można nie tylko turnieje tenisa (większe obiekty mają nawet trybuny), ale również innego rodzaju wydarzenia sportowe. 

Montaż i demontaż hali na kort wykonywany jest szybko, dzięki czemu bez strat dla prowadzonej działalności można przenieść ją w inne miejsce. Funkcjonalnie zaplanowana przestrzeń z pewnością przyciągnie na korty wielu miłośników tenisa.

 

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót