Hala magazynowa DB Schenker

Hala magazynowa - DB Schenker

Funkcjonalny magazyn w hali

Przeznaczeniem hali o wymiarach 25 x 40 x 5 m było zabezpieczenie towarów rozładowywanych ze statków na Nabrzeżu Czeskim w szczecińskim porcie.

Z uwagi na specyfikę pracy w porcie, hala od samego początku miała mieć charakter tymczasowy. Najważniejszym wymaganiem, które należało uwzględnić podczas projektowania obiektu, była możliwość łatwego montażu i demontażu. Z tego względu zdecydowano się na konstrukcję wykonaną w całości z profili aluminiowych.

Jedynymi elementami wykonanymi z innych materiałów były łączniki, blachy stopowe oraz poszycie (PCV). Taki projekt pozwala na szybkie przeniesienie hali w inną część portu bez konieczności cięcia czy zniszczenia jakichkolwiek jej elementów.

Stabilna konstrukcja – niezależnie od warunków

Halę przygotowano na każde warunki pogodowe – przeniesienie jej w miejsce, gdzie konstrukcja będzie narażona na działalność bardzo silnych wiatrów, nie stanowi więc żadnego problemu.

Mobilny magazyn

Zmiana lokalizacji magazynu jest szybka i proste, a co więcej – demontaż nie wiąże się z poważnymi zmianami w konstrukcji hali.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót