Hala magazynowa dwuspadowa 25 m

Hala namiotowa o szer. 25 m

większa hala – więcej możliwości

Standardowa hala magazynowa dwuspadowa 25 m może zostać wykonana w różnych szerokościach, od 2,5 m do 6 m. Tego rodzaju hala to obiekt o konstrukcji aluminiowej - może zostać wykonana także z dachem wielospadowym mierzącym od 15 do 40 m. Hala odporna jest działanie czynników takich, jak wiatr czy obciążenia śniegiem. Żeby dodatkowo wzmocnić konstrukcję, stęża się ją linami stalowymi.

Hale magazynowe dwuspadowe o szerokości 25 m można pokryć jednym z poniższych materiałów:

  • blachą trapezową,
  • materiałem PCV,
  • płytą warstwową z rdzeniem izolacyjnym.

Hale magazynowe są tymczasowymi obiektem budowlanym, dlatego nie wymaga pozwolenia na budowę (jeśli będziemy ją użytkować mniej niż przez 120 dni). Zalety takie, jak możliwość wzięcia hali w leasing i niskie koszty inwestycji sprawiają, że hala namiotowa stanowią konkurencyjną ofertę w stosunku do murowanych obiektów.

Osoby decydujące się na zakup hali ponoszą mniejsze ryzyko inwestycyjne i mają szansę na zwrot części kosztów w chwili odsprzedaży obiektu namiotowego. Niewątpliwym atutem jest także dowolne kształtowanie powierzchni hali, którą można przedłużać i rozbudowywać na każdym etapie użytkowania.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót