Hala magazynowa wielospadowa 20m

Hale wielospadowe 20 m

wytrzymałe i pojemne obiekty magazynowe

Konstrukcje wielospadowych hal magazynowych 20 m od Protan Elmark projektowane są tak, aby zapewnić optymalną wysokość składowania i maksymalnie wykorzystać powierzchnię użytkową hali. Przy szerokości 20 m, wysokość obiektu może wynosić od 2,5 do 5,5 m. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu dachowi, w halach tego typu pomieści się znacznie więcej towarów niż w dwuspadowych obiektach magazynowych. Do największych zalet należy zaliczyć również przystępną cenę.

Hala wielospadowa magazynowa o szerokości 20 m powstaje w oparciu o konstrukcje aluminiowe. Poszycie dachu i ścian bocznych jest wykonane w zgodzie z podziałem na segmenty.

Umożliwia to dobry naciąg materiału oraz sprawdza się w przypadku napraw poszycia. Hale wielospadowe występują w dwóch wariantach:

  • obiektów krytych na bokach blachą trapezową,
  • obiektach w całości powleczonych materiałem PCV.

Hale magazynowe wielospadowe od producenta Protan Elmark są bardzo wytrzymałe na zmienne warunki pogodowe. Znoszą duże obciążenia śniegiem, a przy tym nie wymagają stosowania specjalnych przeciwśniegowych lin poprzecznych.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót