Hala magazynowa wielospadowa 30m

Hale magazynowe wielospadowe o szerokości 30 m

najwyższa jakość wykonania

W ofercie Protan Elmark znajdą Państwo halę magazynową wielospadową o szerokości 30 m. To duży obiekt przeznaczony do przechowywania towarów, materiałów oraz sprzętu. Hale namiotowe dostępne na sprzedaż w Protan Elmark to sprawdzone konstrukcje i najwyższa jakość wykonania.

Do stworzenia konstrukcji hali namiotowej wykorzystywane są profile aluminiowe w układzie zamkniętym oraz systemy lin stalowych. Dzięki takim rozwiązaniom, hale magazynowe wielospadowe o szerokości 30 m mogą być użytkowane przez cały rok. Dodatkowo, wzmacniamy ściany boczne oraz ściany szczytowe hal z przeznaczeniem na całoroczny magazyn blachą trapezową lub płytą warstwową z dodatkową izolacją.

W ofercie Protan Elmark hale namiotowe z dachem wielospadowym mogą mieć od 2,5 do 6 metrów wysokości. Hale magazynowe wielospadowe o szerokości 30 metrów to jedne z większych dostępnych metraży.

Szczególne polecamy ten model firmom z większym zapotrzebowaniem na przestrzeń do magazynowania. Firma Protan Elmark oferuje również szeroki wybór wysokiej jakości doposażenia hal. W ofercie można skorzystać z montażu systemu oświetlenia, budowy ścianek działowych, dodatkowych wejść oraz wentylacji w hali magazynowej.

Firma Protan Elmark posiada wieloletnie doświadczenie w procesie konstrukcji hal namiotowych. Do produkcji hal wykorzystywane są najwyższej jakości materiały. Zapewniamy:

  • szybką realizację zlecenia,
  • atrakcyjną cenę,
  • przygotowanie indywidualnego projektu.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót