Hale namiotowe Poznań

W ofercie producenta Protan Elmark znajdują się hale namiotowe dla przedsiębiorców z Poznania, dostępne w atrakcyjnych cenach. Konstrukcje, które Państwu proponujemy są wielofunkcyjne. Można je wykorzystywać w wielu branżach: od produkcji i przemysłu po branżę HoReCa.

 

Namioty od Protan Elmark wyróżnia nie tylko atrakcyjny cennik i szerokie zastosowanie, ale także możliwość szybkiego i łatwego montażu oraz demontażu. Dzięki lekkiej konstrukcji można je w prosty sposób przenieść w inne miejsce albo złożyć po zakończonej imprezie i przechowywać do czasu rozpoczęcie kolejnej.

 

Klientom z Poznania oferujemy poniższe rodzaje hal namiotowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark przygotowano tak, aby mogły być w nich przechowywane różne towary, w tym również żywność. Wytrzymała konstrukcja z płyty PCV chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W każdej branży przydatne mogą być hale przemysłowe marki Protan Elmark. Umożliwiają zwiększenie przestrzeni produkcyjnej i handlowej. Hale sprawdzą się również w przypadku budowy biura, garażu, pracowni lub obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

W halach imprezowych firmy Protan Elmark można urządzić każdego rodzaju imprezę. W ofercie znajdują się nie tylko hale do kameralnych przyjęć, takich jak wesele czy spotkanie branżowe. Są również hale namiotowe do organizacji masowych eventów, które mieszczą nawet kilkaset osób.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe od Protan Elmark to doskonały pomysł na zadaszenie różnych obiektów sportowych. Można przekształcić je na kort tenisowy, boisko, basen czy lodowisko. Jest również możliwość  przygotowania namiotu pod ujeżdżalnię dla koni.

wyślij zapytanie

Użytkowanie namiotu w Poznaniu przez cały rok

Hale namiotowe, które oferujemy przedsiębiorcom z Poznania wyróżniają się solidną konstrukcją, dzięki czemu można je wykorzystywać w każdych warunkach pogodowych. Ich użytkowanie jest bezpieczne zarówno w czasie silnego wiatru, jak ulewy, a nawet śnieżycy i mrozów. Jest to efektem tego, że do ich budowy stosujemy dodatkowo blachę trapezową i płytę warstwową. Dzięki temu konstrukcja jest bardziej stabilna i solidniejsza. Może wytrzymać obciążenie śniegowe aż do 120kg/m².

 

Korzystanie z naszych namiotów halowych jest komfortowe także podczas upałów, ponieważ można w nich zamontować klimatyzację. Pozwala to na dostosowanie temperatury do wymagań pracowników czy uczestników imprezy.

 

Wyposażenie dodatkowe hal namiotowych

Oprócz klimatyzacji, w hali namiotowej można zainstalować wiele innych elementów wyposażenia dodatkowego. Dostępne udogodnienia to na przykład:

  • - oświetlenie,
  • - ogrzewanie,
  • - klimatyzacja,
  • - wentylacja,
  • - posadzka.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót