Hala magazynowa dwuspadowa 20m

Hala magazynowa dwuspadowa średniej wielkości

hale namiotowe o szer. 20 m

Hala magazynowa dwuspadowa o szer. 20 m to średniej wielkości obiekt, który znakomicie sprawdzi się w roli całorocznego magazynu, do składowania różnego typu towarów. Proponowane przez Protan Elmark hale posiadają wiele zalet, z których najważniejsze to:

  • niewielkie koszty związane z realizacją obiektu (montaż jest szybki i, poza przygotowaniem podłoża, nie wymaga przeprowadzania prac stricte budowlanych),
  • niewielkie koszty eksploatacyjne,
  • możliwość dowolnego kształtowania powierzchni hali – zwiększenia lub przedłużenia obiektu,
  • halę magazynową można wziąć w leasing,
  • obiekt można odsprzedać, dzięki czemu zwraca się część kosztów związanych z zakupem obiektu.

Hale magazynowe dwuspadowe o szerokości dachu 20 m, mogą mieć wysokość od 2,5 m do 6 m. Tego typu obiekty to najczęściej konstrukcje z zamkniętych prostokątnych profili aluminiowych. Aby hale wykonane z aluminium były bardziej wytrzymałe i miały solidniejszą konstrukcję, wzmacnia się je dodatkowo za pomocą systemu lin stalowych.

Hale magazynowe tego typu kryte są PCV, blachą trapezową lub płytą warstwową z dodatkową warstwą izolacji. Dach hal namiotowych, bez względu na przeznaczenie obiektu, zawsze wykonany jest z tkaniny powleczonej PCV.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót