Hala magazynowa dwuspadowa 30 m

Duża hala dwuspadowa 30 m

hale magazynowe wzmocnione dla bezpieczeństwa

Hala magazynowa dwuspadowa 30 m to jedna z największych hal namiotowych. Hale o tej szerokości wykonujemy w standardowych wysokościach od 2,5 m do 6 m. Hale namiotowe spełniające rolę:

  • całorocznych magazynów,
  • warsztatów,
  • budynków produkcyjnych.

To obiekty zbudowane z dachu pokrytego PCV i ścian bocznych oraz szczytowych krytych – w różnych konfiguracjach – płytą warstwową, PCV lub blachą trapezową.

 

Jeśli zależy nam na dużej powierzchni składowania, możemy zdecydować się na nieco mniejszą halę wielospadową, o szerokości 25 m, dającą większe możliwości, jeśli chodzi o wysokość do użytkowania i składowania towarów. Hale magazynowe to konstrukcje wykonane z aluminium lub stali – pierwsze z nich dodatkowo wspomagane są systemem poprzecznych lin stężających.

Dach hal magazynowych dwuspadowych o szer. 30 m wykonany jest z materiału poliestrowego z PCV, który zapewnia bezpieczeństwo i odporność na duże obciążenia – również zimą. Dzięki temu hale namiotowe mogą zastąpić budynki murowane czy tradycyjne hale stałe.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót