Hala sportowa dwuspadowa 10m

Niezawodna ochrona w czasie wydarzeń sportowych

Doświadczenie na rynku

W ofercie producenta hal namiotowych Protan Elmark, znajdą Państwo hale sportowe dwuspadowe o szerokości boku 10 m. Odpowiednio przygotowana konstrukcja dachu i ścian bocznych zapewnia niezawodną ochronę przed deszczem, wiatrem i śniegiem. Hale sportowe mogą być wykorzystywane jako zadeszczenie różnego rodzaju obiektów sportowych:

  • boisk piłkarskich,
  • kortów tenisowych,
  • sal gimnastycznych,
  • lodowisk.

Zapewniamy dostosowanie rozmiaru oraz wysokości obiektu halowego do potrzeb klienta. Hala sportowa dwuspadowa może mieć szerokość boku od 10 do 40 m i wysokość od 2,5 do 6 m.

Do produkcji namiotów halowych wykorzystywane są najwyższej jakości materiały PCV. Na życzenie klienta, wzmacniamy poszycie ścian bocznych oraz szczytowych blachą trapezową lub płytą warstwową z izolacją.

Protan Elmark to producent hal namiotowych z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które dzięki najlepszym rozwiązaniom technologicznym, są odporne na działania warunków pogodowych.

Świadczymy również usługi z zakresu doposażania hal namiotowych. Dla hal sportowych dwuspadowych o szerokości boku 10 m rekomendujemy montaż oświetlenia wewnątrz obiektu.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót