Hala sportowa dwuspadowa 15m

Najwyższa jakość wykonania

Jeden producent – wiele możliwości

Protan Elmark to uznany producent namiotów halowych w Polsce. W ofercie znajdą Państwo hale sportową dwuspadową o szerokości boku 15 m.

Hale sportowe to niezawodna konstrukcja i ochrona przed deszczem, wiatrem oraz śniegiem. Wszystkie hale namiotowe od Protan Elmark mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok.

W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najwyżej jakości materiały PCV oraz profile aluminiowe w zamkniętym układzie kratownicowym.

Hale sportowe dwuspadowe o szerokości boku 15 m mogą mieć wysokość od 2,5 do 5,5m. Wyższa hala sportowa to doskonałe rozwiązanie na zadaszenie boiska do gry w piłkę i tenisa.Zachęcamy do zapoznania z pełną ofertą Protan Elmark!

Hale sportowe najczęściej są wykorzystywane jako zadaszenie dla:

  • boisk sportowych,
  • lodowisk,
  • otwartych sal gimnastycznych,
  • ujeżdżalni koni.

Protan Elmark to również dodatkowe możliwości doposażenia obiektu halowego. Na życzenie klientów, wzmacniamy ściany boczne oraz szczytowe hali sportowej dwuspadowej o szerokości 15m blachą trapezową lub płytą warstwową z izolacją. W ofercie dodatkowego wyposażenia proponujemy montaż oświetlenia wewnątrz hali sportowej. 

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót