Hala sportowa dwuspadowa 20m

Najlepsze materiały PCV i odpowiednia konstrukcja

Zaufanie klientów i profesjonalne doradztwo

Hala sportowa dwuspadowa o szerokości boku 20m to niezawodny obiekt halowy od Protan Elmark. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów PCV i odpowiedniej konstrukcji dachu, hala sportowa może być użytkowana przez cały rok. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy profile aluminiowe w zamkniętym układzie kratownicowym. Dzięki temu, każda hala namiotowa od Protan Elmark to pewna ochrona przed deszczem, wiatrem oraz śniegiem.

Hale sportowe dwuspadowe o szerokości boku 20m mogą być wykorzystane jako zadaszenie:

  • boiska piłkarskiego,
  • kortu tenisowego,
  • lodowiska,
  • ujeżdżalni.

Kompleksowa oferta od Protan Elmark umożliwia zmianę rozmiaru obiektu halowego w dowolnym momencie użytkowania. Na okres zimowy, eksperci naszej firmy przygotowali rozwiązania w zakresie wzmocnienia konstrukcji hali sportowej.

W tym celu wykorzystywana jest blacha trapezowa oraz płyta warstwowa z izolacją do pokrycia ścian szczytowych oraz bocznych obiektu.

Protan Elmark to również oferta dodatkowego wyposażenia hali namiotowej w postaci oświetlenia i ogrzewania. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, a nasze projekty cieszą się uznaniem wśród polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Hale sportowe o boku 20m są również dostępne w korzystnym systemie leasingowym.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót