Hala sportowa dwuspadowa 30m

Zadaszenie dla obiektów sportowych

Doświadczenie i najwyższa jakość usług

W ofercie producenta hal namiotowych Protan Elmark znajdą Państwo halę sportową dwuspadową o szerokości boku 30 m. Odpowiednio przygotowana konstrukcja z profili aluminiowych w zamkniętym układzie kratownicowym i poszycie wykonane z najwyższej jakości materiału PCV, umożliwia całoroczne użytkowanie obiektu.

Przygotowujemy hale sportowe dwuspadowe o szerokości boku 30 m i wysokości dachu od 3 do 6 m. Produkty Protan Elmark to najwyższej jakości zadaszenia dla:

  • boisk sportowych,
  • lodowisk,
  • ujeżdżalni,
  • kortów tenisowych.

 

Na życzenie klienta przyjmujemy zlecenia na wzmacnianie ścian szczytowych oraz bocznych blachą trapezową lub płytą warstwową z izolacją. Szeroki wybór dodatkowego wyposażenia obejmuje montaż systemu ogrzewania, wentylacji oraz oświetlenia.

W dowolnym momencie użytkowania, można zwiększyć wymiary hali sportowej. Eksperci Protan Elmark wykonują również projekty ścian działowych wewnątrz obiektu oraz przeprowadzają montaż dodatkowych wejść i podjazdów.

Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem i najwyższej jakości materiałami. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i przygotowywania hal sportowych dwuspadowych o szerokości boku 30 m i innych obiektów halowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy!

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót