Hala sportowa ośmiokątna 18m

Producent hal namiotowych najwyższej jakości

Korzystna oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo hale sportową ośmiokątną o szerokości 18 m. Ośmiokątny dach to oryginalny projekt, który jest jednocześnie niezwykle funkcjonalny. Elmark to producent hal namiotowych o uniwersalnym zastosowaniu. 

Hale sportowe od Protan Elmark to najwyższej jakości zadaszenia dla obiektów sportowych.

Nasi projektanci przygotowują na zamówienie klientów hale sportowe ośmiokątne o szerokości 18 m i wysokości ściany bocznej od 3 do 4 m. Dach hali jest wykonany z najwyższej jakości materiałów PCV, który jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Otwarty projekt obiektu zapewnia swobodny przewiew powietrza. Hale ośmiokątne mogą być wykorzystywane jako letnie zadaszenia ujeżdżalni dla koni lub innych obiektów sportowych.

 

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej hali, szybką realizację zlecenia i bezpiecznie przeprowadzony montaż. Nasza oferta obejmuje również:

  • hale magazynowe,
  • hale przemysłowe,
  • namioty eventowe.

Firma Protan Elmark to firma z wieloletnim doświadczeniem. Na polski oraz zagraniczny rynek dostarczamy najlepsze rozwiązania z zakresu hal namiotowych.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy korzystny system leasingowy z wymaganą niską wpłatą własną. Zachęcamy do zapoznania z pełną ofertą na zakup ośmiokątnej hali sportowej o szerokości 18 m!

 

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót