Hala sportowa ośmiokątna 25m

Producent hal namiotowych z wieloletnim doświadczeniem

Kompleksowa oferta

W ofercie producenta Protan Elmark znajdą Państwo ośmiokątną halę sportową o szerokości 25 m. Wszystkie namioty halowe dostępne w Protan Elmark są wykonane wysokiej jakości materiałów PCV.

Oryginalne, ośmiokątne zadaszenie hali sportowej to najlepsze rozwiązanie w czasie lata, ze względu na otwartą przestrzeń i swobodny przewiew powietrza.

Oprócz kompleksowego serwisowania i obsługi klientów z całej Polski, przygotowaliśmy szeroki wybór elementów dodatkowego wyposażenia. Oferujemy montaż oświetlenia, systemu ogrzewania.

Hala sportowa ośmiokątna o szerokości 25 m jest również dostępna w korzystnym systemie leasingowym z niską wpłatą własną. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta Protan Elmark.

Hale sportowe ośmiokątne o szerokości 25 m przygotowujemy w wysokości od 3 do 4 m. Eksperci naszej firmy zapewniają profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej hali, która będzie w pełni dopasowana do potrzeb.

Już od wielu lat na polski oraz zagraniczny rynek dostarczamy rozwiązania z zakresu zadaszeń ujeżdżalni, boisk piłkarskich i innych obiektów sportowych. Oferta Protan Elmark obejmuje również:

  • hale magazynowe,
  • hale przemysłowe,
  • hale targowe,
  • hale eventowe,
  • namioty weselne.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót