Hala sportowa wielospadowa 15m

Jeden producent – wiele możliwości

Wieloletnie doświadczenie na rynku

Protan Elmark, producent hal namiotowych z wieloletnim doświadczeniem, oferuje hale sportowe wielospadowe o szerokości 15 m. Projekt dachu hali wielospadowej pozwala na przygotowanie obiektu o wysokości 5,5 m. Dzięki temu, hala wielospadowa to idealny produkt od Protan Elmark do zadaszenia boisk piłkarskich i kortów tenisowych.

W procesie produkcyjnym poszycia bocznego wykorzystujemy najwyżej jakości materiały PCV. Hale wielospadowe występują w wariancie całkowitego poszycia materiałem PCV. Istnieje możliwość wzmocnienia poszycia ścian bocznych i szczytowych blachą trapezową lub płytą warstwową z izolacją.  Hale sportowe wielospadowe występują w czterech rozmiarach:

  • 15 m szerokości boku,
  • 20 m szerokości boku,
  • 25 m szerokości boku,
  • 30 m szerokości boku,

Konstrukcja nie wymaga montażu dodatkowych elementów wzmacniających konstrukcję w postaci lin przeciwśniegowych. Zapewniamy terminową realizację zlecenia i konkurencyjne ceny na rynku.

Odpowiedni projekt obiektu halowego umożliwia użytkowanie przez cały rok, nawet w czasie opadów śniegu.

W Protan Elmark to również bogata oferta wyposażenia najwyższej jakości. Wszystkie hale namiotowe wielospadowe o szerokości boku 15 m można dodatkowo wyposażyć w:

  • system oświetlenia,
  • system ogrzewania,
  • system wentylacji.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót