Hala sportowa wielospadowa 20m

Hala sportowa – uniwersalny projekt

Kompleksowe usługi

Protan Elmark to producent wysokiej jakości hal sportowych wielospadowych o szerokości boku 20 m. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozmiary obiektów sportowych, które mogą zostać wykorzystane jako zadaszenie:

  • boiska sportowego,
  • bieżni,
  • kortu tenisowego,
  • lodowiska.

Hale sportowe wielospadowe o szerokości boku 20 m występują w wariancie całkowitego poszycia materiałem PCV. Specjalnie przygotowana konstrukcja dachu pozwala na osiągnięcie odpowiedniej wysokości nad polem gry. Dach wielospadowy nie wymaga stosowania lin przeciwśniegowych w czasie zimy. Hale namiotowe od Protan Elmark mogą z powodzeniem być użytkowane przed cały rok, niezależnie od warunków pogodowych.

Oferujemy szeroki wybór wyposażenia dodatkowegoNasi eksperci przyjmują zlecenia na montaż systemu wentylacyjnego, oświetlania oraz ogrzewania. W dowolnym momencie istnieje możliwość powiększenia rozmiarów hali wielospadowej i budowy ścianek działowych wewnątrz obiektu.

Zapewniamy Państwu bezpiecznie i sprawnie przeprowadzony montaż na wybranym podłożu. Hale namiotowe to niskie koszty realizacji i najwyższa jakość, dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów w procesie produkcji. Przyjmujemy zlecenia na indywidualne projekty hal namiotowych.

Hale sportowe dwuspadowe o szerokości boku 20 m są dostępne w korzystnym systemie leasingowym!

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót