Hala sportowa wielospadowa 25m

Hale wielospadowe – najlepsza przestrzeń dla sportu

Jeden producent – wiele dodatkowych korzyści

W ofercie firmy Protan Elmark znajdą Państwo hale sportową wielospadową o szerokości boku 25m. Wszystkie obiekty wielospadowe występują w wariancie całkowitego poszycia wysoce odpornym materiałem PCV. Odpowiednia budowa dachu wielospadowego sprawia, że obiekty wielospadowe mogą być użytkowane przez cały rok, bez konieczności wzmacniania konstrukcji linami przeciwśniegowymi.

Hala sportowa wielospadowa o szerokości boku 25 m może być wykorzystane jako zadaszenie:

  • boiska sportowego,
  • kortu tenisowego,
  • lodowiska.

Hale wielospadowe od Protan Elmark mogą mieć wysokość do od 2,5 do 5,5 m. Dzięki odpowiedniej wysokości, obiekt halowy sprawdzi się jako zadaszenie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest większa przestrzeń. 

Firma Protan Elmark ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji hal namiotowych. Przyjmujemy również zlecenia na przygotowanie obiektu pod indywidualne zamówienie klientów. W ofercie firmy, znajdą Państwo wiele elementów wyposażenie dodatkowego.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz najwyższą jakość wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z korzystną ofertą leasingową dostępną w Protan Elmark na zakup hali sportowej wielospadowej o szerokości 25m!

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót