Hala sportowa wielospadowa 30m

Najwyżej jakości poszycie

Profesjonalne doradztwo w Protan Elmark

Protan Elmark to uznany na polskim oraz zagranicznym rynku producent hal namiotowych. Hale sportowe wielospadowe o szerokości boku 30m to jeden z największych obiektów sportowych w naszej ofercie.

Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi eksperci opracowali  najlepsze rozwiązania w zakresie produkcji. Wykorzystujemy najwyżej jakości materiały PCV.

Hale sportowe wielospadowe o szerokości boku 30 m występują w wariancie całkowitego poszycia materiałem PCV. Specjalnie przygotowana konstrukcja dachu, pozwala na wykorzystywanie obiektu przez cały rok.

Na życzenie klienta, wzmacniamy konstrukcje blachą trapezową lub płytą warstwowa z izolacją. Dach wielospadowy nie wymaga użycia lin przeciwśniegowych w czasie zimy. Hale wielospadowe mogą mieć wysokość od 2,5 do 5,5m.

Dzięki odpowiedniej wysokości, hale sportowe mogą być użytkowane jako zadaszenia:

  • bieżni
  • kortów tenisowych
  • lodowisk
  • sal gimnastycznych
  • strzelnic sportowych

Hala wielospadowa o szerokości boku 30 m to odporne na działanie warunków atmosferycznych, najwyżej jakości zadaszenie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej konstrukcji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Protan Elmark!

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót