Hala warsztatowa MTD Drzymała

Hala warsztatowa - MTD Drzymała

Hala garażowa

Hala namiotowa o wymiarach 10 x 25 x 4,5 m postawiona dla firmy MTD Drzymała musiała spełniać ściśle określone wymogi. Dzięki najwyższej jakości materiałom i solidnej konstrukcji hala sprawdza się po dziś dzień.

Jej przeznaczenie na warsztat samochodów ciężarowych wymagało odpowiednich wymiarów pozwalających na swobodny wjazd do hali oraz bezproblemowe przechylenie kabiny ciągnika wewnątrz namiotu. Inwestor wykonał płytę betonową, a w niej kanał samochodowy.

Na ścianach hali zastosowano blachę trapezową w kolorze RAL 5010, dach pokryto plandeką PCV o gramaturze 650 g/m2 w kolorze białym, dzięki czemu w ciągu dnia nie trzeba stosować sztucznego oświetlenia. Konstrukcja namiotu jest oparta na profilu aluminiowym 169 x 97 x 3 mm.

Na specjalne zamówienie

Hale namiotowe mogą być wykonywane na specjalne zamówienie. Dzięki temu w pełni odpowiadają wymaganiom branży i bieżącym potrzebom.

 

W każdych warunkach

Hale namiotowe nie tylko nadają się do montażu na każdej powierzchni, ale również w każdej lokalizacji. Konstrukcja jest odporna nawet na silne powiewy wiatru.

 

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót