Hale dla koni Hale do jazdy konnej. Kryte ujeżdżalnie.

Protan Elmark - niekwestionowany lider wśród producentów namiotów halowych - przedstawia szeroką ofertę. Hala dla koni czy hala do jazdy konnej to tylko jedno z zastosowań uniwersalnych hal namiotowych wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa z wielu branż. Namioty są ekonomiczną alternatywą dla budynków murowanych  - niskie koszty, lekka i wytrzymała konstrukcja oraz mobilność to cechy charakterystyczne rozwiązania od Protan Elmark. Zachęcamy klientów z całej Polski, a szczególnie z następujących miast: Kraków, Szczecin, Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Toruń, Katowice i wiele innych do zapoznania się z naszą ofertą hal namiotowych.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Hale jeździeckie

Hale jeździeckie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma Protan Elmark może zagwarantować swoim klientom profesjonalne usługi w zakresie produkcji, a następnie montażu hal namiotowych. Kryta ujeżdżalnia dla koni wykonana jest z solidnej, lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, która może zostać dopasowana do wymagań klienta. Ich funkcjonalna przestrzeń ma w pełni odpowiadać potrzebom szkoły jeździeckiej. Prosty montaż i demontaż umożliwia przeniesienie hali jeździeckiej w inne miejsce i w krótkim czasie. Zachęcamy przedsiębiorstwa z miast takich jak: Siedlce, Żory, Koszalin, Białystok, Stęszew, Trzebinia, Konin, Rzeszów, Olsztyn, Rybnik, Lublin i innych do skorzystania z oferty.

wyślij zapytanie
Namioty do ujeżdżania koni

Namioty do ujeżdżania koni

Wykorzystanie namiotów do ujeżdżania koni jest doskonałą tanią alternatywą dla tradycyjnych budynków. Do wykonania namiotów halowych wykorzystuje się wysokiej jakości materiały, które spełniają wymagania norm europejskich. Solidna budowa namiotu jest również gwarancją bezpieczeństwa dla koni oraz jeźdźców. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia pomieszczenia w system oświetlenia i ogrzewania, aby użytkownikom i zwierzętom zapewnić maksymalny komfort. Zachęcamy szkoły jeździeckie z następujących miast: Gdynia, Bydgoszcz, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała i innych do zapoznania się z naszą ofertą hal dedykowanym hodowcom koni.

wyślij zapytanie

Projektowanie i budowa w jednym

Protan Elmark zajmuje się zarówno projektowaniem, wykonaniem, a także montażem namiotów halowych. Wykorzystując nowoczesne technologie i doświadczenie pracowników, powstają hale ujeżdżeniowe, które są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Pokrycie hali wykonane z materiału PCV jest gwarancją trwałości konstrukcji. Przedsiębiorstwa z miast takich jak: Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Gorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Piła, Kostrzyn, Starachowice i z innych, mogą skorzystać z możliwości wyboru rozmiaru, poszycia oraz wyposażenia hali, a także z atrakcyjnych cen oraz krótkiego czasu realizacji usług.

Odporność na warunki atmosferyczne

Wytrzymała konstrukcja hal namiotowych dopasowana do indywidualnych wymagań firmy, gwarantuje możliwość wykorzystania hal do działalności całorocznej lub sezonowej. Specjalnie wzmocniona konstrukcja namiotu daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania hali. Istnieje możliwość dodatkowego wzmocnienia hal za pomocą blachy trapezowej lub warstwowej, która chroni przed włamaniem i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, niezależnie od pory roku.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót