Hale do piłki nożnej Solidne namioty do piłki nożnej. Hale namiotowe dla sportu.

Protan Elmark od wielu lat jest specjalistą w zakresie produkcji i montażu hal namiotowych, wykorzystywanych w różnych branżach. Hala do piłki nożnej jest rozwiązaniem, które umożliwia uprawianie sportu bez względu na panujące warunki pogodowe. Estetycznie wykonane namioty o wytrzymałej konstrukcji są dobrą alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych, która pozwala ograniczyć koszty inwestycji. Mogą w nich być organizowane prestiżowe imprezy sportowe o randze krajowej czy międzynarodowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skonfigurowania własnej hali namiotowej za pomocą naszego konfiguratora 3D.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Namioty sportowe

Namioty sportowe

Wieloletnie doświadczenie producenta Protan Elmark gwarantuje wykonanie najlepszych jakościowo hal namiotowych, które cechują się lekką konstrukcją. Umożliwiamy dobranie parametrów hal: takich jak rozmiar i typ, rodzaj oraz kolor poszycia i dachu, do indywidualnych preferencji i wymagań klientów. Zachęcamy przedsiębiorstwa z następujących miast Polski do zapoznania się z naszą ofertą namiotów halowych w korzystnych cenach: Gorzów, Starachowice, Płock, Dąbrowa Górnicza, Piła, Rybnik, Bydgoszcz czy Kostrzyn.

wyślij zapytanie
Hale widowiskowe

Hale widowiskowe

Wykorzystanie hali namiotowej jako alternatywy dla murowanego budynku jest doskonałym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym. Aby zapewnić zarówno sportowcom, jak i widzom uczestniczącym w meczu piłki nożnej lub w innym wydarzeniu, komfortowe warunki, istnieje możliwość wyposażenia hali widowiskowej w specjalny system oświetlenia. Dodatkowo, namiot można wyposażyć w wentylację oraz ogrzewanie, by zagwarantować utrzymanie stałej temperatury w obiekcie. Firmy z miast: Rzeszów, Katowice, Wrocław, Olsztyn, Łódź, Lublin, Gdynia, Poznań, Gdańsk i innych szczególnie zapraszamy do rozważenia zbudowania hali widowiskowej.

wyślij zapytanie

Projektowanie i budowa w jednym

Protan Elmark od wielu lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem hal namiotowych, również hal do piłki nożnej. Poszycia namiotów wykonane są z wysokiej jakości materiałów PCV, natomiast konstrukcja z aluminiowych profili, które są gwarancją niezawodności i wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki specjalnemu wzmocnieniu konstrukcji za pomocą blach trapezowych lub warstwowych, mają Państwo gwarancję dodatkowej ochrony przed włamaniem. Nasze tanie hale namiotowe powstają na terenie całej Polski, również we Warszawie, Krakowie, Koninie, Trzebini, Siedlcach, Żorach, Koszalinie, Szczecinie, Stęszewie i Białymstoku.

Odporność na warunki atmosferyczne

Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów do budowy lekkiej, ale solidnej konstrukcji hali do piłki nożnej, umożliwia korzystanie z niej niezależnie od warunków pogodowych. Hale sportowe mogą zostać wykorzystane jako zadaszenie obiektów funkcjonujących przez cały rok. Zachęcamy przedsiębiorstwa i instytucje z Częstochowy, Radomia, Sosnowca, Torunia, Gliwic, Zabrza, Bielsko-Białej, Bytomia, Rudy Śląskiej a również z Kielc i Tychów do zapoznania się z ofertą, w tym hal stalowych do zadań specjalnych.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót