Hale do słomy Funkcjonalne hale do magazynowania słomy. Hale do przechowywania plonów.

Uniwersalne hale namiotowe od Protan Elmark wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa również z branży rolniczej. Hala na słomę może być doskonałą pod względem ekonomicznym alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych. Dzięki temu, że ich funkcjonalna przestrzeń może zostać dostosowana do indywidualnych preferencji klienta, hale mają uniwersalne zastosowanie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz krótki czas realizacji zamówienia na wykonanie wiaty na słomę o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, której montaż jest szybki i umożliwia przeniesienie w inne miejsce.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Wiaty rolnicze

Wiaty rolnicze

Łukowa konstrukcja jest zaletą wiat rolniczych, które mogą być wykorzystywane jako budynki inwentarskie, miejsce do składowania plonów lub przechowywania sprzętu rolniczego. Wiata na słomę charakteryzuje się dużą przestrzenią użytkową, która może zostać wzbogacona o dodatkowe oświetlenie czy system ogrzewania. Istnieje możliwość maksymalnego dostosowania parametrów wiat rolniczych do wymagań i potrzeb klienta. Hale o uniwersalnym zastosowaniu od producenta Protan Elmark mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych branż, dlatego zachęcamy przedsiębiorstwa z następujących miast: Warszawa, Kraków, Siedlce, Żory, Koszalin, Białystok, Stęszew, Szczecin, Trzebinia, Konin i z innych, do zapoznania się z naszą ofertą tanich namiotów halowych.

wyślij zapytanie
Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń magazynowa do przechowywania maszyn rolniczych, a także plonów, paszy czy nawozu. Ich solidna oraz wytrzymała konstrukcja gwarantuje zabezpieczenie przechowywanego asortymentu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz urazami mechanicznymi. Hale od Protan Elmark charakteryzują się niskimi kosztami budowy, w porównaniu z kosztami postawienia tradycyjnego budynku murowanego, które zależą od dobranych parametrów. Aby zapoznać się z konkretną ceną zachęcamy do skorzystania z konfiguratora 3D dostępnego na naszej stronie internetowej.

wyślij zapytanie

Projektowanie i budowa w jednym

Hale dla rolnictwa dostosowywane są do preferencji klientów pod względem rodzaju, kształtu i koloru poszycia, a także szerokości, długości i wysokości. Dzięki temu, namioty mogą zostać dopasowane do rodzaju przechowywanych produktów czy wielkości maszyn. Trwała konstrukcja oraz wykorzystanie pokrycia z materiałów PCV zapewnia najwyższą jakość wiat na słomę wykonanych przez Protan Elmark. Zachęcamy klientów z następujących miast: Kielce, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Gorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Piła, Kostrzyn, Starachowice oraz z innych miast, do skorzystania z naszej oferty.

Odporność na warunki atmosferyczne

W procesie produkcji hal namiotowych wykorzystuje się wysokogatunkowe materiały, które gwarantują bezpieczeństwo w trakcie działania niekorzystnych warunków atmosferycznych i ochronę przed urazami mechanicznymi, natomiast wzmocnienie ścian za pomocą blachy trapezowej lub warstwowej zapewnia dodatkową ochronę przed włamaniem. Solidna konstrukcja hal na słomę sprawdzi się zarówno w działalności sezonowej, jak i całorocznej. Zachęcamy przedsiębiorców z następujących miast: Rzeszów, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Rybnik, Lublin, Łódź, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i z innych, do rozbudowy powierzchni magazynowej swojej działalności.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót